Konkurs ADVENTSKALENDER

Od kilku lat nasza szkoła bierze udział w konkursie, organizowanym przez radomski oddział Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. W tym roku na konkurs wpłynęło 16 prac. Większość zachwycała pomysłowością i starannością wykonania.

Po długich naradach jury, w składzie Urszula Jaworska, Janusz Rejnchard i Zbigniew Stępień wybrało trzy prace, które będą reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym w Radomiu. Prace te wyróżniają się nie tylko walorami artystycznymi, ale również zastosowaniem języka niemieckiego. W kalendarzach ukryte są porzekadła, zwroty i słówka, związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Najbardziej podobały się nam kalendarze:

Bartłomieja Kaczmarczyka z klasy 1C

Ramony Petryki z klasy 4A

Julii Cieślak z klasy 1A

Gratulujemy zwycięzcom!

Inne wpisy