KONKURS – Ogólnopolski Konkurs Programowania

Bezpłatny konkurs dla nastolatków Mistrz Programowania 2024.

Są nagrody! Każdy uczeń, który zrobi choć jedno zadanie ma szansę na nagrodę!!!

Informacji o konkursie: https://mistrz-programowania.oki.org.pl/opis-konkursu/ 

Konkurs prowadzi od bardzo PROSTYCH, ZABAWNYCH zadań do takich które uczą ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW przy pomocy komputera.

DOŁĄCZ! https://mistrz-programowania.oki.org.pl/#join 

KONKURS – Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w Obiektywie

logoMiędzynarodowy Konkurs Fotograficzny Matematyka w Obiektywie

Konkurs fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE jest częścią międzynarodowego projektu naukowo-dydaktycznego MATHEMATICS IN FOCUS. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2010. Organizatorem przedsięwzięcia jest  Uniwersytet  Szczeciński i Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.  Pomysłodawcą i kierownikiem projektu jest dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. US. Projekt obejmuje: konkurs fotograficzny, badania naukowe w obszarach dydaktyki matematyki i komparatystyki mediów, publikacje poznawcze i dydaktyczne, konferencje, wystawy, wykłady otwarte oraz warsztaty dla uczniów i nauczycieli. 30 listopada 2023r. Międzynarodowy Projekt Matematyka w obiektywie uzyskał I miejsce w kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy w konkursie  Laurów Uniwersyteckich organizowanym przez Forum Uniwersytetów Polskich.

KONKURS – Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół  w Szachach Szybkich

Zapraszamy szkołę do wzięcia udziału w corocznej imprezie szachowej Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Szkół  w Szachach Szybkich.
Rozgrywki odbędą się 4 listopada 2023r., godz. 10.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 385 im. Józefa Piłsudskiego, ul.Klimatyczna1,Warszawa-Wesoła ( os. Stara Miłosna). 

Drużyna szkolna składa się z 4 zawodników: w tym minimum z jednej dziewczynki i  minimum jednego chłopca.

Maksymalnie można zarejestrować trzy drużyny z jednej szkoły ponieważ  pragniemy zachęcić również  początkujących  zawodników do gry w szachy. 

Zgłoszenia do Pani Norberciak

KONKURS – Portret Nauczyciela

Z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela, chcemy zaprosić uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret Nauczyciela”.

Prace należy składać do 10 października. Powinny być one wykonane w formacie A3 lub A4, na bloku rysunkowym lub technicznym. Technika wykonania dowolna.

Mamy nadzieję, że prace złożone na konkurs odznaczą się pomysłowością i różnorodną techniką wykonania, a efekty sprawią nam wszystkim wiele radości.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pani Barbary Ignacak.

Wyniki konkursu ogłosimy 12 października. 

KONKURS – Szkolny i Międzyszkolny Konkurs Warcabowy

27.02.2024 odbędzie się szkolny turniej warcabowy. Zwycięzcy będą reprezentować szkołę w międzyszkolnym turnieju warcabowym, który odbędzie się 12.03.2024.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pani Honoraty Norberciak.

Skip to content