Premiera 2. numeru szkolnego miesięcznika „Wysocki Tribune”!

Już jest! Listopadowe wydanie szkolnego miesięcznika „Wysocki Tribune”! Można je czytać po kliknięciu w baner czasopisma w panelu bocznym lub wchodząc w ten odnośnik: NUMER 2 – LISTOPAD

W środku znajdują się cztery artykuły w języku angielskim oraz – NOWOŚĆ – jeden w języku rosyjskim. Będziecie mogli przeczytać o wieży Atomium oraz Kuchlbauer Tower, poznacie prawdziwą historię Piramid i Muru Chińskiego. Po rosyjsku dowiecie się, co to Ziggurat.

To jeszcze nie koniec! W tym numerze mamy dla Was interaktywne quizy – jeden przetestuje wiedzę ze słownictwa, drugi sprawdzi, czy zrozumieliście teksty. Mamy dla Was związany z nimi konkurs: nazwiska osób, które najszybciej i najlepiej rozwiążą quizy zostaną opublikowane na szkolnym Facebooku. Będziemy także zbierać Wasze odpowiedzi z tej i dalszych edycji – listę regularnych czytelników na pewno przekażemy Waszym nauczycielom.

Kolejna wspaniała inicjatywa – po przeczytaniu tekstu z magazynu można także zgłosić u swojego nauczyciela chęć streszczenia tekstu na zajęciach. Wystąpienie przed osobami ze swojej grupy językowej powinno trwać co najmniej minutę, być płynne i zawierać jak najwięcej informacji z oryginału. Nauczyciel może także zadać pytania do tekstu. Jest to więc świetny sposób na szlifowanie swoich umiejętności mówienia po angielsku przed publicznością! Naprawdę warto – dostaniecie plusa, a może nawet ocenę bardzo dobrą.

Niezmiernie chcemy, aby ten magazyn żył!

Procedury COVID

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

700 lat Warki

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja