Licealny Turniej Tenisa Stołowego w LO im. P. Wysockiego w Warce

22 dziewczynki i 14 chłopców  rywalizowało o tytuł Mistrzyni i Mistrza Szkoły w Tenisie Stołowym. Grali najlepsi z najlepszych – wyłonieni w turniejach klasowych.

 

W pierwszej kolejności do rywalizacji stanęli zawodnicy.  Wiele zaciętych pojedynków, wiele emocji i walki. O godzinie 11.00 było już wiadomo kto sięgnął  w tym roku po tytuł mistrzowski.

I miejsce i tytuł Mistrza Szkoły w Tenisie Stołowym  po zaciętych pojedynkach wywalczył uczeń klasy IIIap  Kacper Piekarniak,  II miejsce uczeń klasy IIIbg Jakub Lewandowski,  III miejsce reprezentant klasy III bg Bartłomiej Pabich.

 

Po rywalizacji chłopców do Turnieju przystąpiły zawodniczki.  W pierwszej fazie turnieju rozgrywały mecze grupowe a następnie do ścisłego finału zakwalifikowały się: Kamila Krupa, Nikola Rotuska, Julia Zielińska, Weronika Łuszczyk,  Julia Kęsik, Nikola Orzechowska ,Magdalena Pluta i  Natalia Gola.

W klasyfikacji końcowej I miejsce i Tytuł Mistrzyni Szkoły w Tenisie Stołowym zdobyła uczennica klasy IIIbp Kamila Krupa,  II miejsce  uczennica klasy  IIIbg Julia Kęsik, III miejsce uczennica klasy IIa Magdalena Pluta.

 

Pani Dyrektor Ewa Karkowska, która podczas uroczystego rozpoczęcia turnieju życzyła wszystkim rywalizacji w duchu ,,Fair play” i przede wszystkim udanej zabawy, na zakończenie turnieju rozdała najlepszym zawodniczkom i zawodnikom pamiątkowe dyplomy i  słodkie upominki.

Organizatorka Turnieju  p. Iwona Masiewicz ,podziękowała wszystkim, którzy pomogli w  przygotowaniach i przeprowadzeniu zawodów- Pani Dyrektor za  patronat nad zawodami i ufundowanie słodkich nagród,  sędzinom i sędziom  stolikowym, graficzce, która opracowała dyplomy i przede wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy z wielkim zaangażowaniem rywalizowali w trakcie turnieju.

 

Mistrzyni Szkoły w Tenisie Stołowym 2021/22-  Kamila Krupa

Mistrz Szkoły  w Tenisie Stolowym 2021/22  Kacper Piekarniak   

Procedury COVID

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

700 lat Warki

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja