Premiera szkolnego miesięcznika „Wysocki Tribune”

Z dumą ogłaszamy, że dziś ma swoją premierę szkolny miesięcznik w języku angielskim, Wysocki Tribune!

Mamy nadzieję, że począwszy od października uda Nam się teraz regularnie tworzyć ciekawe, ambitne treści dla Naszej szkolnej społeczności i nie tylko! To doskonały przykład na to, że warto łączyć siły: projekt powstaje pod okiem Naszych anglistów – p. Zbigniewa Stępnia,  p. Janusza Rejncharda oraz p. Stanisława Podlaska, a artykuły napisały Oliwia Dłuska, Martyna Brzeżnicka, Matylda Gorycka i Magdalena Pluta.

Wystarczyło jedynie kilka wskazówek, aby Matylda i Magda pod okiem p. Zbigniewa zaprojektowały także szatę graficzną. Teraz będziemy dalej budować warsztat dziennikarski Naszych uczniów, pokazywać, jak tworzyć ciekawe tytuły, pracować nad jakością i atrakcyjnością tekstu, dbać o atrakcyjną formę wizualną. I już mamy kolejnych chętnych, którzy chcą pracować z Nami. Bo – nie wiem czy wiecie – #wysockijestok !!!

 

Przeczytaj –  Wysocki Tribune!

Procedury COVID

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

700 lat Warki

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja