Niemiecki poprzez zabawę

W środę, 29.09 z grupą uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. P. Wysockiego odwiedziłam klasę 6a PSP nr 2 w Warce i wychowawcę klasy, pana Grzegorza Dackę. Towarzyszyła mi grupa dziewcząt z klasy 3ag: Martyna Brzeżnicka, Kinga Durajczyk. Daria Żuchnicka, Natalia Gola i Nela Wawryniuk.

W piątek, 1.10 wraz z drugą grupą uczniów naszej szkoły ponownie udałam się do PSP nr 2. Tym razem do przeprowadzenia warsztatów z języka niemieckiego zgłosili się uczniowie klasy 3ap: Kinga  Białoskórska, Ewa Alberska, Natalia Szcześniak, Ramona Petryka, Klaudia Jaworska i Bartosz Kaczmarek. Gościliśmy u klasy 6b i wychowawczyni, pani Anny Wilczyńskiej. Nasi uczniowie przeprowadzili warsztaty językowe z języka niemieckiego. Wykazali się wielkimi umiejętnościami pedagogicznymi. Potrafili zaktywizować szóstoklasistów i wiele ich nauczyć.

W ciągu jednej godziny lekcyjnej uczniowie szkoły podstawowej opanowali nazwy zawodów, owoców, potraw i kolory w języku niemieckim. Licealiści stworzyli niepowtarzalną atmosferę nauki poprzez zabawę, nagradzając jednocześnie osoby wyjątkowo aktywne. Mamy nadzieję, że wielu uczestników warsztatów spotkamy za dwa lata w naszej szkole.

Urszula Jaworska

Procedury COVID

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

700 lat Warki

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja