Kolejne zwycięstwo!

Już drugi raz uczennica naszego Liceum Natalia Gola została Laureatką i Stypendystką w Ogólnopolskim Konkursie Stypendialnym Fundacji Audemus Audire.
Tematem tegorocznego konkursu był „Krzyk”.
Jej praca „Krzyk” zajęła pierwsze miejsce w kategorii Literatura – Proza.

Jak krzyczeć kiedy zakazano nam mówić? Jak być odważnym kiedy to bezradność i siła pokonuje każdego z nas? Tak wiele jest krzyku, wypełnionego ciszą. Tak wiele  krzyku jest  w nas, ludziach, którzy zbyt często z niepewnością potrafią szeptać. Pamietajmy, że krzyk to nie tylko struny naderwanie, serca uwalnianie, o pomoc wołanie. Krzyk to siła, a siła to My.

Natalia Gola

Cały utwór przeczytać można na stronie Fundacji.

Fundacja Audemus Audire co roku organizuje Konkurs Stypendialny dla uzdolnionej artystycznie, zaangażowanej społecznie młodzieży. Program ten wspiera finansowo zdolne osoby w wieku 14 – 22 lat, które borykają się z różnymi zaburzeniami, chorobami czy uzależnieniami.

„Przyznane Stypendium otworzyło nowe możliwości w życiu każdego młodego człowieka . Dodało im więcej pewności siebie i dzięki temu młodzi ludzie poczuli jak piękne wnętrze ma każdy z nas, a to co siedzi w naszych głowach jest drogą do sukcesu. Z każdym dniem dzięki Stypendium młodzież poszerza swoją wiedzę na tle literackim i dziś choć wiedzą , że ich twórczość nie jest idealna to właśnie do takiej dąży każdy z nich , a my nie pozostawimy ich w tym samych” – tak brzmi oświadczenie Organizacji w sprawie Konkursu.

Gratulujemy Natalii i życzymy dalszych sukcesów!

Nabór - elektroniczny

link do systemu rejestracji

Procedury COVID

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

700 lat Warki

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja