Dzień Edukacji Narodowej w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego

Dnia 16.10.2019 roku odbył się, składający się z dwóch części, program artystyczny  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części pierwszej zaprezentowały swoje umiejętności klasy pierwsze w wymyślonych przez siebie skeczach: klasa I a/p  – „Niespodziewana wizyta”, klasa I b/p – „Kto pyta nie błądzi” oraz I a/g – „Na opak”.

W części drugiej zobaczyliśmy pokaz siły klas drugich i trzecich. Podziwialiśmy umiejętności wokalne Kingi Krawczyk (III a) w piosence „Dziękujemy Wam” oraz Andrei Czasak (III a), która zaśpiewała utwór Ireny Jarockiej „Wymyśliłam Cię”. Zobaczyliśmy także, jak wygląda życie w szkole w skeczu „Ziomale na przerwie” według pomysłu Janusza Rejncharda, w wykonaniu Aleksandra Cendrowicza i Cezarego Piekarniaka z klasy II b.

W następnym punkcie programu klasy I a/p i I b/p zdecydowały się wspomóc starszaków i zaśpiewali „Samba dla Pani/Pana”, po wielu wcześniejszych próbach  z  p. Arturem Gębskim. Na deser zobaczyliśmy grupę 20 zombi-uczniów ze wszystkich klas trzecich  i drugich, którzy się wcielili w rolę nauczycieli do znanych i lubianych piosenek.

Organizator p. Janusz Rejnchard dziękuje wszystkim artystom, SU z klasy III a za obsługę sprzętu oraz osobom z klasy III a za udekorowanie sceny. Duże brawa dla Patrycji Stefaniak z klasy II b za brawurową i dowcipną konferansjerkę.

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

RODO


Inspektor: Łukasz Kalinowski
e-mail:inspektor@cbi24.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka