„Jestem”

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły, nie tylko w ramach edukacji teatralnej, 23 października odwiedziła Teatr Powszechny w Radomiu.

Młodzież klasy 1ag oraz 1bg pod opieką Pani Dyrektor Ewy Karkowskiej, pani Jolanty Nędzołek oraz Pani Honoraty Norberciak, uczestniczyła w spektaklu „Jestem”. Spektaklu o wymiarze edukacyjnym, dotykający m.in. kwestii budowania własnej tożsamości, poszukiwania akceptacji i problemu uzależnień wśród nastolatków.

Przedstawienie wzbogacone przez  songi, w wykonywaniu aktora i rapera Mateusza „Kota” Kocięckiego zmuszało do refleksji, zadumy i zatrzymania się na chwile.

Przyglądając się losom młodziutkiej bohaterki – Joanny, granej przez Joannę Zagórską, uczestnicy spektaklu byli jednocześnie prowokowani przez postać Jokera do obserwacji  otoczenia, w którym Joanna zmagała się ze swoim życiem, uświadamiali sobie jaki niemały (nie zawsze pozytywny) ma ono wpływ na podejmowane przez nią decyzje.

Uczniowie mając możliwości obserwacji dramatycznych losów i  historii dziewczyny mieli szansę ujrzenia, jak łatwo popełnić błąd. Jak wielką rolę odgrywa środowisko na to, co dzieje się w życiu dorastającego człowieka i jak wielką cenę niestety trzeba za to często zapłacić.

Honorata Norberciak

 

Procedury COVID

Zapytanie ofertowe


dokumenty

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

RODO


Inspektor: Łukasz Kalinowski
e-mail:inspektor@cbi24.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka