WYGRALIŚMY PRACOWNIĘ MULTIMEDIALNĄ!!!!!!!

Nasza szkoła zgłosiła udział w projekcie i wygrała pracownię multimedialną.

W czwartek, 26 września w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia przedstawicielom wielu szkół z województwa mazowieckiego certyfikatów, potwierdzających zdobycie nagrody w postaci mobilnej pracowni multimedialnej w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE).

Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców.  Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna.

Nasza szkoła przesłała pracę plastyczną pt. „Smart szkoła” wykonaną przez uczennice klasy 3a: Weronikę Bekasiewicz i Aleksandrę Wiśniewską. Szansę na wygraną zwiększyła również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programu CodeWeek.

Multimedialne pracownie, przyznane w konkursie #OSEWyzwanie, będą przekazywane do szkół w bieżącym roku szkolnym 2019/20.

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

RODO


Inspektor: Łukasz Kalinowski
e-mail:inspektor@cbi24.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka