Dzień Otwarty – 2018

Dnia 23 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla uczniów szkół gimnazjalnych. Pani Dyrektor Wiesława Zielonka powitała licznie przybyłych uczniów z miejscowego gimnazjum wraz z ich wychowawcami. Młodzież została zapoznana z ofertą edukacyjną proponowaną przez LO im. Piotra Wysockiego w ramach zbliżającej się rekrutacji. Pani Dyrektor bardzo gorąco zachęciła młodzież do wyboru naszej szkoły jako pomostu do osiągnięcia głównego celu, jakim jest wymarzony kierunek studiów. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła młodych ludzi do wysłuchania piosenek w interpretacji Kingi Krawczyk i Andrei Czasak, obejrzenia przedstawienia w języku angielskim (patrz: Dzień Języków Obcych), jak również do zwiedzenia sal lekcyjnych, w których nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły przygotowali interesujące ekspozycje, gry oraz konkursy z nagrodami.

Miejmy nadzieję, że wszystkim odwiedzającym spodobała się nasza szkoła, a w szczególności atmosfera w niej panująca.

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka