Chwila oddechu od szkoły

Pod opieką wychowawczyni, Pani Teresy Ciak i nauczycielki geografii, Pani Dyrektor Wiesławy Zielonki, udaliśmy się na krótką wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.

Początek był trudny: wycieczka zaczęła się od wejścia na Święty Krzyż. W programie zwiedzania był Klasztor, Muzeum Misyjne i Gołoborze. Następny punkt programu to Święta Katarzyna. Obficie czerpaliśmy tam wodę ze źródełka szczęścia pod Łysicą, licząc na szczęście na maturze. Zobaczyliśmy również Klasztor Bernardynek. Najbardziej oczekiwanym momentem była obiadokolacja w hotelu Leśna Promenada w Piekoszowicach. Wieczorem integrowaliśmy się z naszym kolegą z Turcji, Alkimem, zapoznając go z polskimi tradycjami i zwyczajami oraz niełatwym językiem.

Drugi dzień był mniej wyczerpujący: zwiedziliśmy Jaskinię Raj, w której obejrzeliśmy zjawiska krasowe. W drodze do domu wstąpiliśmy do Zamku w Chęcinach oraz na krótkie zwiedzanie Kielc.

Dziękujemy Pani Dyrektor za obecność na wycieczce oraz naszej Wychowawczyni za zorganizowanie nam tego wspaniałego wyjazdu.

Klasa 3B

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

RODO


Inspektor: Jacek Koziński
e-mail:inspektor@cbi24.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka