Inauguracja nowego roku szkolnego w Liceum im. Piotra Wysockiego

„Mimozami jesień się zaczyna…”- pisał niegdyś Julian Tuwim. Dla wielu początek jesieni to powrót do szkoły, pierwszy dzwonek, kasztany zbierane w parku. Tym razem wróciliśmy do szkoły 4 września. Jak zawsze, przybywamy tu, pełni entuzjazmu i nadziei, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i wysiłków. Galowe stroje, uśmiechy na twarzach, zaproszeni goście stanowią nieodłączny klimat tego dnia.

Uroczystość otwarcia nowego roku szkolnego poprowadziła dyrektor szkoły, Pani Wiesława Zielonka. Szczególnie ciepło powitała ponad czterdziestoosobową grupę nowych uczniów. Wśród nich znalazł się gość z dalekiej Turcji, przebywający w Polsce w ramach wymiany edukacyjnej.

Pani Dyrektor pogratulowała rodzicom i uczniom wyboru naszej szkoły, znanej z atmosfery życzliwości i dobrego klimatu do pracy. Nie zabrakło przemówień, deklaracji oraz życzeń samych sukcesów i wytrwałości w spełnianiu marzeń, w realizacji planów i zadań. Długo wyczekiwane spotkania z wychowawcami odbyły się już w mniejszych gronach. Korytarze szkolne, opustoszałe na czas wakacji, znów rozbrzmiewają gwarem . Rozpoczął się kolejny rok naszej wędrówki. Niech to będzie dobry start.

 

 

opracowała Mariola Rękawik

Kontakt

ul. Warszawska 45, 05-660 Warka
tel. (48) 667 23 26, fax (48) 667 36 23
e-mail: sekretariat.lowarka@grojec.pl

Pliki cookies

UWAGA!
Ten serwis używa plików cookies.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki
oznacza zgodę na to.


Mazowiecki Informator
dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka
z Niepełnosprawnością

Informator

Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Spoleczny

Dzialaj LokalnieBIP LO WARKA

Cesir

Dworek na Dlugiej

tv.warka

Krewniacy

Fundacja Swietego Mikolaja

Stopklatka